Montréal Contre-information
Montréal Contre-information
Montréal Contre-information
Feb 272022
 

Анонімне надходження в MTL Counter-info

Note to readers: MTL Counter-info now accepts translations of how-to articles in additional languages. If you would like to translate an article from our how-to section, please get in touch or make an anonymous submission.

Дисклеймер: це відео призначене виключно для інформаційних цілей і жодним чином не заохочує й не виправдовує жодну незаконну діяльність.

Ми вважаємо, що важливо поширювати тактичні знання зі спротиву для майбутніх штормів повстання. Тактика спротиву може убезпечити нас, тому що поліція починає боятися. Нам потрібно бути обережними, граючи з вогнем, але з правильним підходом молотови можуть значно посилити нас на вулицях.

Інгредієнти:

Порожні пивні пляшки 500 мл
Рукавички
Бензин
Моторне масло
Лійка
Марля або смужки футболки
Скотч

Ніколи не торкайтеся матеріалів без рукавичок, щоб не залишити відбитки пальців.

Спочатку наполовину наповніть пивну пляшку сумішшю з 2/3 бензину і 1/3 моторного масла. Моторне масло продовжить і поширить горіння. Залиште вільний простір у пляшці, щоб вона заповнилась газом і коктейль вийшов більш вибухонебезпечним.

Для гніту (смужки тканини або марлі) зав’яжіть вузол, який пройде у шийку пляшки на 1 дюйм (2,54 см) від верху. Гніт повинен сягати бензину. Вузол повинен триматися, якщо перевернути пляшку догори дном. Використовуйте скотч, щоб зробити отвір більш герметичним, оскільки бензин випаровується.

Для більших молотових використовуйте пляшки з-під вина з кришкою, яку можна закрутити назад. Також підходять скляні пляшки з-під води з кришкою, яка закручується.

Молотови з пивних пляшок можна транспортувати в упаковці. Зав’яжіть їх у пакети для сміття, щоб зменшити запах бензину та не залишати відбитки пальців.

Перші 30 секунд після запалення найбезпечніші, для того щоб кидати молотов.

Для більших молотових можна використовувати пляшки з-під вина з кришкою, яка закручується назад. Пляшка з-під води також підходить.

Молотови з пивних пляшок можна транспортувати в упаковці. Зав’яжіть їх у пакети для сміття, щоб менше пахло бензином та щоб не залишати відбитків пальців.

Найбезпечніше кидати молотов не більше ніж через 30 секунд, після запалення.

Будьте в безпеці! Будьте злі!